Çok özel bir yere davetlisiniz
Kız Kıza
önceki haber
sonraki haber
Çikolata cenneti Valonia ile buluşmaya hazır mısınız?

Çikolata cenneti Valonia ile buluşmaya hazır mısınız?

Asla hayır diyemeyeceğimiz hatta krizlerine girdiğimiz çikolata gerçek markası Valonia ile lezzet düşkünleriyle artık bir kafede buluşuyor!

Valonia Chocolate & Cafe uygun fiyatlarla çikolata düşkünlerine hizmet vermeye başladı. Küçücük mutluluk arayanların adresi olmayı hedefleyen mekan, hem çikolata dükkanı hem de dostlarla gidilebilecek sıcacık bir kafe... 

İki katta hizmet veren Valonia Chocolate’de konukları çikolatayı anımsatan bir tavan karşılıyor... Tavanın üzerinde çikolata aşkını çağrıştıran özel yazılar da var. En önemlisi de mekanda tüm konukların kendilerini evlerinde hissedebileceği detayların kullanılması.
Valonia Chocolate & Cafe’nin mönüsü de çikolata temalı.

Uygun fiyatlara büyük porsiyonlar veriliyor. Lezzetli çikolatalı pastalar, kekler... Asla hayır diyemeyeceğiniz tüm lezzetler Valonia’da... Çikolatalı yiyecekler dışında sandviçler, makarnalar, salatalar mekanın mönüsünü tamamlıyor.  Mekanın spesiyalleri arasında Valonia çikolata fondü ve çikolatalı, meyveli waffle da bulunuyor. Çikolatadan başınız dönsün istiyorsanız bu mekana gitmelisiniz!

Adres: Ihlamurdere Caddesi, No: 40, Beşiktaş / İstanbul
Tel: 0212 259 18 50

omceki haber
sonraki haber
  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon Numaranız:
  • Konu Başlığı:
  • Yorum:
DİĞER HABERLER