Çok özel bir yere davetlisiniz
GÜNDEM
önceki haber
sonraki haber
Club İremtur’da, erken rezervasyon kampanyasına yoğun talep yaşanıyor

Club İremtur’da, erken rezervasyon kampanyasına yoğun talep yaşanıyor

Club İremtur’da, erken rezervasyon kampanyasına yoğun talep yaşanıyor. Kampanya kapsamında, 2 dilim başladı. 23 Mart ile 6 Nisan tarihleri arasında yüzde 35’e varan indirim fırsatı bulunuyor. Ardından, 6 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında yüzde 25, 1 Mayıs ile 29 Mayıs tarihleri arasında yüzde 15 indirim imkanı sunulacak.

Mart ayının başında başlattıkları erken rezervasyon kampanyasına hedeflerinin üzerinde talep aldıklarını kaydeden Club İremtur Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Ulubay, “Yerli turistimiz, daha ekonomik fiyata tatil satın alabildiği için erken rezervasyona yoğun ilgi gösteriyor. Erken rezervasyonda da, dilimler uygulanıyor ve erken davrananlar daha fazla indirim alabiliyor. Çünkü, sezona yaklaşıldıkça, indirim oranları da azalıyor. Tatile gitmeyi düşünenlerin, güvenilir bir firmadan, erken rezervasyon indiriminden de yararlanarak, biran önce tatilini satın almalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

Geçtiğimiz yıl, erken rezervasyonun toplam satışlar içindeki payının yüzde 10 olduğunu anlatan Sadettin Ulubay, 2009 yılındaki toplam satışların, yüzde 20’ye yakınını erken rezervasyon kampanyası ile gerçekleştirmeyi planladıklarını belirtti.

Club İremtur’da, satışın yüzde 30’u online olacak   

www.iremtur.com.tr  web sitesini yeniden dizayn ettiklerini kaydeden Sadettin Ulubay, “Yurtiçi veya yurtdışı olmak üzere hayalinizdeki tatil paketini, web sitemizden kendiniz hazırlayıp, satın alabilirsiniz. Size özel, istediğiniz tatil paketini hazırlamak, artık birkaç tuş uzaklığınızdadır. Web sitemizden, işbirliği yaptığımız otellerin görüntüleri ile çeşitli tarihlerdeki fiyatlarını ve son dakika satışlarını, güncel olarak görüp, dilediğiniz tatil paketini hazırlayabilirsiniz” diye konuştu.

Bu yıl, web sitesi üzerinden online rezervasyona yoğun talep beklediklerini açıklayan Sadettin Ulubay, 2009’daki toplam satışların içinden, yüzde 30’unu online rezervasyon olarak gerçekleştireceklerini söyledi. 2009’da, 80 binin üzerindeki kişinin, yurtiçi ve yurtdışı tatil programını organize etmeyi planladıklarını belirten Sadettin Ulubay, yurtiçi ve yurtdışı tüm tatil paketlerinde Card Finans’a 12 ay vade farksız taksit yapıldığını ve diğer tüm kredi kartlarına çok özel taksit seçenekleri sunulduğunu açıkladı.   
   
Türkiye cazibesini sürdüren bir ülke, 2009’da ciddi bir daralma beklemiyoruz

Kaliteli ve ekonomik tatil cenneti olan Türkiye’nin, 2009 yılında gelen turist sayısında bir düşüş yaşamayacağını ifade eden Club İremtur Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Ulubay,  konuşmasına şöyle devam etti,
“Bu yıl, turizmde ciddi bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Türk turizminde; kalite vardır, hizmet vardır, her şey dahil vardır, ucuzluk vardır, aynı zamanda Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, birçok ülkeye uçuş mesafesi olarak yakındır. Hepsi bir araya gelince, Türkiye’nin cazibesini korumaya devam edeceğini görüyoruz. Nitekim, en son Almanya’da katıldığımız ITB Berlin Turizm Fuarı sırasında yabancı tur operatörleriyle yaptığımız görüşmelerde, tur operatörlerinin diğer destinasyonlara olan satışları düşürken, özellikle Türkiye satışlarının artarak devam ettiğini gözlemledik. Fuar sırasında ülkemize, Almanya ve İngiltere başta olmak üzere Avrupa ülkelerinden yoğun ilgi vardı. Mesela, geçtiğimiz yıla oranla, bugün itibariyle, erken rezervasyonda yüzde 10 ile yüzde 15 oranında bir artış yaşanmaktadır. Bunda, Avrupa pazarına yüzde 8 ile yüzde 15 arasında erken rezervasyon aksiyonları vermemizin ve erken rezervasyon tarihini yaklaşık 1 ay kadar uzatmış olmamızın da büyük etkisi vardır. Diğer önemli bir pazarımız olan Rusya pazarında da, ciddi bir daralma yaşanmayacaktır. Kısaca, sektör olarak, dinamik satış stratejileri uyguluyoruz. Fiyatlar ile çok fazla oynamadan, erken rezervasyon aksiyonları yapıyoruz. Türkiye’miz, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, dünya turizminde cazibesini sürdüren bir ülkedir ve 2009 yılında ciddi bir daralma beklemiyoruz”

omceki haber
sonraki haber
Toplam 2 yorum bulunmaktadır
Pelin AKALIN - 25.12.2009
tatilini aylar öncesinden planlayabilenler için erken rezervasyon çok iyi bir fırsat.
özlem gümüş - 31.3.2009
özellikle şu kriz ortamında erken rezervasyon ciddi anlamda bütçeyi rahatlatacaktır hemde ödemeyi erkenden yapmış olmak tatil zamanı bedavaya tatil yapıyor hissi veriyor.
  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon Numaranız:
  • Konu Başlığı:
  • Yorum:
DİĞER HABERLER