Çok özel bir yere davetlisiniz
Çoluk Çocuk
önceki haber
sonraki haber
Çocuklu aileler için 10 tatil önerisi

Çocuklu aileler için 10 tatil önerisi

Tatile çıkmayı planlıyorsunuz ama çocuklarınızın da mutlu olacağı bir yere gitmek istiyorsunuz. İşte size Etstur’dan 10 Öneri…

1 - Club Voyage-Sorgun:

Club Voyage-Sorgun: Otel, çocukların rahatı ve eğlencesi için eksiksiz hazırladığı çocuk köyünde 10:00-12:30 ve 14:30-17:00 saatleri arasında sinema saati, oyunlar, dondurma saati, özel animasyonlar, özel doğum günü partileri gibi aktiviteler düzenliyor. Ayrıca çocuk parkı, 2 adet çocuk havuzu, uyuma odası, oyun odaları, öğle-akşam yemeği verilebilen özel çocuk büfesi, mini disco, profesyonel ve animasyon ekibi ile yönetilen çocuk köyü (04-12 yaş grubu için) bulunuyor. Bunların yanı sıra aquapark, go-kart, bowling bölümleri var. Otelin lunaparkı oldukça fazla ilgi çekiyor. Tesiste 13-16 yaş grubu da unutulmamış… Kendi yaş gruplarıyla bir araya gelebilecekleri, aktivite ve eğlencelerin yapıldığı “Teenager Kulübü” faaliyet gösteriyor. Ayrıca ara kapılı aile odaları yer alıyor. Ücretli olarak bebek bakıcısı temin ediliyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 130 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 150 TL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

Club Voyage Oteller zincirinde yer alan (Club Voyage Charm hariç) tesislerin hepsinin en büyük özelliklerinden biri de içinde özel aktivite ve alanların bulunduğu çocuk köylerinin bulunması…


2 -Lykia World-Fethiye:

Lykia World’de, 22.000 m.² alan üzerine kurulu, 09:00–18:00 saatlerinde tamamen çocuklara özel hizmet veren  “Çocuk Cenneti” bulunuyor. Çocuk cennetinde; toplam 8 açık havuz, 20 kaydırak, bebek plajı (özel havuz), kum havuzu, palyaço duşlar, su atış topları, asma köprüler, sirk arabaları, makyaj odalı çocuk tiyatrosu, hobi / sanat atölyesi, judo merkezi, voleybol, futbol, kaykay, paten pisti, plaj futbolu, trambolin, masa tenisi alanları ve çocuk restoranı yer alıyor. Birçok aktivitenin yapıldığı çocuk cennetinde; göbek dansı, aerobik, akrobasi, hokkabaz etkinlikleri de var… Bunların dışında ücretli çocuk kursları (Yüzme, sörf, tenis, golf, judo, dans, futbol, okçuluk) imkanı bulunuyor. Hazine Adası, Korsan Ormanı ve Gizli Mağaralar gibi özel oyun alanlarının olduğu bölüm küçük maceracılar için eşsiz eğlenceler sunuyor… Yaş gruplarına özel kulüpler de faaliyetlerini sürdürürken, misafirler belirli saatlerde ücretsiz olarak çocuklarını bırakabiliyorlar. Mini Club (3-13 yaş), Snoopies Club (3-6 yaş), Jokers (6-9 yaş), Kids ( 9-12 yaş), Baby Club ( 6 ay – 3 yaş) tesiste faaliyet gösteriyor. Baby Club’ta biberon strelizasyonu ve mama hazırlanması için 24 saat açık mutfak, bebek telefonu, bebek arabası, bebek yatağı ve ücret karşılığı bebek bakıcılığı hizmeti bulunuyor.

01-06 Temmuz tarihleri arasında, Geleneksel Çocuk Festivali bulunan Lykia World’de; çocuk kulüplerinde sunulan etkinliklerin yanı sıra, her gün özel eğlence ekibi tarafından hazırlanan etkinler/ oyunlar /konserler / özel sanatsal etkinlikler ile tam bir karnaval ortamı hazırlanıyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 205 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 245 TL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

3- Club Alibey-Manavgat:

Tesisin 04-06 yaş, 07-09 yaş, 10-12 yaş gruplarına göre ayrılan Mini Club’u 10:00-12:00 ile 14:00-17:00 saatleri arasında profesyonel animatör kadrosu eşliğinde çeşitli aktiviteler ve oyunlar sunuyor. Disney Tenis Dünyası, atari oyunları, çocuk diskosu, bebek ve çocuk büfesi, çocuk animasyonu tesisin sunduğu imkânlar arasında yer alıyor. Tesisin 17.000 m.² alan üzerine kurulu aquaparkında; korsan gemisi şeklinde dizayn edilmiş kaydıraklar ve oyun alanlarının bulunduğu özel bir bölüm, bebek (kum) havuzları,  eğlence havuzları yer alıyor.  Ayrıca ücretli olarak bebek bakıcısı temin ediliyor.  Otelde Mayıs ayında gecelik kişi başı konaklama için 170 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 190 TL.’den başlayan rakamlar geçerli...

4 - Joy Pegasos World-Side:

Tesisin 8.000 m.² alan üzerine kurulu çocuklar için özel olarak hazırlanmış bir bölümü var.  Bu bölüm nerdeyse yetişkinler için ayrılan alanlar ile aynı ve küçük bir çocuk cenneti olarak tanımlanabilir. Anfitiyatro, çocuklar için snack restoranlar, 3 adet su kaydırağı, çocuk havuzu, judo kulübü, animatörler eşliğinde mini club ve oyun yeri bulunan bölüme çocuklarınızı bırakarak düşünmeden rahat bir tatil geçirebilirsiniz… Otelde bebekler için ücretli olarak bakıcı hizmeti veriliyor. Otelde Mayıs ayında gecelik kişi başı  70 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 110 TL.’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz.

5- Club Asteria-Belek:

  Tesiste, çocuk havuzu, oyun yeri, çocuk animasyonu bulunuyor. Mini club (04-11 yaş) ve junıor club ( 12-16 yaş) olmak üzere iki ayrı kulübü yer alan Club Asteria’da, çocuklara özel büfe hazırlanıyor. İki büyük yanında, 0-12 yaş, 2 çocuk ücretsiz konaklayabiliyor.  Club Asteria zincirine bağlı otellerden, Asteria Bellis’te junior suite ve Asteria Sorgun’da ranzalı oda opsiyonları sunuluyor ve 2 çocuğun ebeveynleriyle ücretsiz kalma imkanı bu otellerde de sağlanıyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 150 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 180 TL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

6- Tıtanic Resort-Lara:
 

Tesiste 3 çocuk havuzu, uyuma odaları, çocuk restoranı, animasyon eşliğinde verilen çocuk büfesi ve çocuk animasyonu bulunuyor.  Misafirler, çocuklarını tecrübeli animasyon ekibi eşliğinde yürütülen Mini Club’a (4-12 yaş için) 10:00–12:30 ve 14:30–17:30 saatleri arasında bırakabiliyorlar.  Mini Club’ta yüz boyama, resim, okçuluk, aquapark eğlencesi, dalış okulu, dans, basketbol, jimnastik, havuz oyunları, kayak, geziler, yüzme, su jimnastiği gibi aktiviteler ile çocukların yeteneklerini geliştirmeye ve sanatsal etkinliklere dahil olmaya yönlendiren birçok aktivite yapılıyor.  Bunların yanı sıra çocuklu aileler için ara kapılı aile odaları yer alıyor. Otelde, ücretli olarak bebek bakıcısı temin ediliyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 139 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 149 TL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

7-Lares Park Otel-Lara:

Tesisin Mini Club’ı ( 4-12 yaş için) 10:00–12:30 ve 14:30-17:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Açık–kapalı çocuk havuzu, çocuklar için su kaydırağı, çocuk oyun parkı, çocuk animasyonu, çocuk büfesi bulunuyor. Açık ve kapalı alanda animasyon ekibi eşliğinde aktiviteler, oyunlar,  çizgi film gösterimleri yapılıyor.  Otel, ücretli olarak bebek bakıcısı temin ediyor. Tesisin superior odalarında, 0-12 yaş, 2 çocuk ücretsiz konaklayabiliyor. Otelde Mayıs ayında gecelik kişi başı konaklama için 135 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 150 TL.’den başlayan rakamlar geçerli...

8- Kaya Hotel-Belek : 

Kaya Belek Kid's World, tüm aktiviteleriyle çocuklar için eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.  Çocuklar için Mini Club (04-06 yaş, 07-09 yaş ,10-12 yaş gruplarına ayrılmış), Teen Club (13-16 yaş), spor, özel animasyonlar, uyuma odaları, aquapark, mini disco,  Ali Baba Mağarası, çocuk havuzu,  jakuzi, kaydıraklar, oyun fıskiyesi, trambolin, özel oyun alanı, çim sahalar, playstation, rent a buggy, ket car, trafik parkuru, inline scooter, çocuk restoranı, çocuk mutfağı, çocuk mağazası, baby sitting, sleeping room, el işi atölyesi, bisikletler, kütüphane, sinema, internet cafe, mini basket, mini voleybol, mini futbol, genel oyun alanları, macera tüneli, kaydıraklı havuzlar ve fantastik kale ile çocuklar için keyifli ve heyecan verici bir dünya sunuyor. Otelde ücretli olarak çocuk bakıcısı bulunuyor. Otelde Mayıs ayında gecelik kişi başı 109 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 119 TL.’den başlayan fiyatlarla konaklayabilirsiniz.
.
9-Paloma Grida Village-Belek:  

Oyun bahçesi, mini lunapark, 2 çocuk havuzu, çocuk kulübü (04-12 yaş grubu için) 10:00–13:00 / 15:00-17:30 / 19:00-23:00 saatleri arasında, çocuk animasyonu, mini disko hizmetleri sunuluyor. Ücretli olarak çocuk bakıcısı sağlanıyor. Çocuklar için özel hazırlanan çocuk büfesi ve çocuk dondurma saati de tesisin hizmetleri arasında... Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 107 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 185 TL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.

10- Kervansaray-Lara:
 

2 adet çocuk havuzu, mini lunapark, trafik okulu, çocuk oyun yeri ve 04-12 yaş grubuna hitaben mini club bulunuyor. Tecrübeli animatör ekibi ile çocuk animasyonu ve aktiviteler yapılıyor. Otelin Mayıs ayı gecelik kişi başı konaklama fiyatı 129 TL.’den başlayan, Haziran ayında da 139 TL.’den başlayan rakamlarla sunuluyor.


Etstur tatil fırsatları için 444 0 387’yi arayabilir, www.etstur.com adresinden bilgi alabilirsiniz. 

omceki haber
sonraki haber
  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon Numaranız:
  • Konu Başlığı:
  • Yorum:
DİĞER HABERLER