Çok özel bir yere davetlisiniz
Çoluk Çocuk
önceki haber
sonraki haber
Eğlenceli, kıpır kıpır! Karşınızda: KOZZY!

Eğlenceli, kıpır kıpır! Karşınızda: KOZZY!

Anadolu Yakası’nın gözbebeği olmaya aday Kozzy Alışveriş Merkezi, 22 Nisan’da kapılarını ziyaretçilerine açtı. Alışveriş, yeme-içme ve eğlencenin yanı sıra kültür ve sanat merkezleriyle de oldukça iddialı olan Kozzy, şimdiden binlerce konuğunu ağırladı bile!

Haber: Yelda Akgün  / Burçin Sayın

Kozzy, 4 katlı bir yapıdan oluşuyor. İlk iki katının alışveriş mağazalarına ayrılan binanın, üçüncü katında sinema ve food court bulunuyor. Kozzy’nin toplam büyüklüğü ise 40 bin m2…

Şık ve modern bir konsept üzerine kurulmuş olan Kozzy’de dünyaca ünlü 65 mağaza bulunuyor. Sergi alanları, açık hava konseptli restoranları, tiyatro ve sinema salonu ile alışveriş merkezinden çok, Kozzy bir kültür merkezi havasında duruyor! Kozzy’de çocuklar için bir de oyun salonu bulunuyor! Alışverişten sıkılan çocuklarınızı bu merkezde bırakabilir, onlara doyumsuz eğlence dolu saatler yaşatabilirsiniz!
Mahalle sıcaklığını içinde barındıran Kozzy AVM, butik alışveriş merkezi konsepti ile perakende dünyasının seçkin markalarını bir arada bulunduruyor.  Alışveriş, eğlence, aktivite, kültür-sanat, yeme içme kompleksleri ile ziyaretçilerini açıldığı günden itibaren kendine bağlamayı başaran Kozzy’e ilgi büyük!

9 salonda film keyfi, 400 kişilik salonda tiyatro heyecanı!

Kozzy’nin en büyük özelliği kültür sanat etkinliklerine ağırlık vermesi. 9 salondan oluşan sinema salonlarının işletmesi, film sektörünün öncülerinden olan Avşar Sinema’larına emanet edilmiş. Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz ünlü tiyatrocu Gazanfer Özcan’ın adını alan tiyatro salonu ise 400 kişi kapasiteli.

 

Kozzy AVM, alışveriş yapmayı seven, modayı takip eden, marka algısı yüksek, zengin damak tadına sahip yeni lezzetler denemekten çekinmeyen, kültürel ve sanatsal etkinlikler ile sürekli kendisini geliştiren, sosyal sorumluluk bilinci yüksek tüm ziyaretçilerin yeni buluşma noktası haline gelmeye aday! Bizden söylemesi!

Not: Kozzy Alışveriş Merkezi, Rönesans İnşaat ve AGP ortaklığıyla 30 Milyon Dolar  gibi büyük bir yatırım ile hayata geçirilmiş.

Bayar Cad. Şakacı Sok. Kozyatağı Baytur Konutları Yanı
Kozyatağaı – Kadıköy / İstanbul
Tel: 0.216.658 00 00

omceki haber
sonraki haber
Toplam 1 yorum bulunmaktadır
Serap Evince - 4.5.2010
Yelda hanım ve Burçin hanım Merhaba, Başta mahallemize açılan nezih ve kaliteli alışveriş merkezine yer verdiğiniz için çok teşekkürler. Böyle gerekli,elzem ve ihtiyaçlarımızı anında gideren Kozy çok işimize yaradı açan sayın Baykala ve Rönesasn gurupa sevgi ve saygılar ellerinize saglık efendim .
  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon Numaranız:
  • Konu Başlığı:
  • Yorum:
DİĞER HABERLER