Çok özel bir yere davetlisiniz
HABERLER
önceki haber
sonraki haber
Hangiotel.com yeni imajıyla bu yaza damgasını vuruyor!

Hangiotel.com yeni imajıyla bu yaza damgasını vuruyor!

Tatilcilerin bir numaralı otel rehberi Hangiotel.com, yeni yüzüyle, yeni sezonda karşınızda…

İç açıcı renkler, daha kolay kullanım ve yepyeni bir yüz… Hangiotel.com binlerce kullanıcısını bu yıl daha rahat bir şekilde tatile gönderebilmek için yeni makyajıyla yayında! Kullanım adına çok fazla bir değişiklik yapılmayan portalda, eskiden çok fazla kopulmamış. Bir önceki sisteme sadık kalınarak yapılan yeni tasarım, hangiotel.com’u çok daha şık bir hale dönüştürmüş. 

Hangiotel.com 4 yıldır sunduğu kaliteli hizmeti, yeni yüzüyle çok daha hızlı ve aktif olarak devam ettiriyor. Hangiotel.com’daki değişiklikler sadece tasarımla da bitmiyor. Her ay yapılacak konsept çalışmaları, hem kullanıcılara hem de otelcilere çok büyük fırsatlar sağlayacak. Her ay belirlenecek özel bir lokasyon ya da konsept ile o bölgeyi daha fazla tanıma ve tanıtma imkanına da sahip olunacak.

Hangiotel.com sağlam içeriği ve yeni yüzüyle kullanıcılarına bu yaz muhteşem otelleri tanıtmaya devam edecek. Hangiotel.com üyesi otellerin birbirinden güzel fotoğraflarını inceleme, videolarını izleme ve misafir yorumlarını okuyabilmenin dışında rezervasyonunuzu ise online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz…

İstediğiniz otel ve bilgilerine en kolay ulaşmanın yolu hangiotel.com, bu yaz da sizin tercihiniz olacak. Hangiotel.com “Tıklayın, Konaklayın”


omceki haber
sonraki haber
Toplam 1 yorum bulunmaktadır
gülşah öztürk - 15.12.2009
acıldıgındada cok mutlu olmustum bu tarz gırısımcılere ıhtıyacımız var bı kez daha tebrık ederım basarılar
  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon Numaranız:
  • Konu Başlığı:
  • Yorum:
DİĞER HABERLER